Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, ул. I. Микитенко 11
Київ, ул. I. Микитенко 11
Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення приймаються цілодобово

Долучайтесь до нашої ініціативи!

Долучайтесь до нашої ініціативи!

Долучайтесь до нашого Телеграм каналу


https://t.me/coffeeynya


Відповімо одразу. Ми не думаємо про продажі. Ми зараз в Києві и допомагаємо людям, які дійсно цього потребують. 

З початку війни ми займаємося волонтерством. Співпрацюємо з двома організаціями, які існують на власних добровільних ініціативах, колі знайомих. та внесках небайдужих людей.


Перша займається поставками ліків з всієї України, Польщі та Італії . Вони знаходяться на правому березі (біля цирку), передають пакунки з ліками особисто нам, і ми їх доставляю по лівому березі. Всім, хто не може зараз дістати необхідні препарати. 


Друга займається піклуванням про літніх людей. Зараз, нажаль, багато людей поїхало і немає кому допомагати стареньким. Ось ми випадково знайшли цих людей, і запропонували свою допомогу в доставці харчів. Саме цікаве, що вони знаходяться в звичайній котельні на Ентузіастів. 


Чому це все ми затіяли.  

Сьогодні дуже багато шахраїв, які збирають гроші " за добрі справи" і потім зникають. Нас Ви дуже добре знаєте. Багато хто співпрацює з нами з самого початку. Та. сподіваємося, що заслуговуємо довіри. 

Ми просимо Вас всіх по можливості допомогти. Ми самі особисто будемо купувати харчі в магазинах і звітувати перед Вами за всі надходження так витрати, будемо передавати їх і просто хлопцям с ТРО, які зараз боронять нашу столицю, і пенсіонерам, які того потребують.  

Дякую за розуміння. Ми переможемо!


Карта Приват Банк

5457 0822 2560 4839 

Ошкало Сергій Миколайович

Коментарі