Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, ул. I. Микитенко 11
Київ, ул. I. Микитенко 11
Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення приймаються цілодобово

Доки кава не охолоне- Кавагуті Тосікадзу

Доки кава не охолоне- Кавагуті Тосікадзу
Сюжет книги

Спочатку цей твір був звичайною п'єсою, це дуже сильно відбилося при створенні книги. Слід відразу звикнути до особливого стилю опису сюжету японським автором. У творі ж дуже жваво і яскраво розкривається 4 різних історії, об'єднаних одним місцем - кафе «Фунікулі Фунікула». Справа в тому, що в цьому кафе у кожного відвідувача є можливість відправитися в минуле, де він може побачити близьких і рідних живими, здоровими людьми. Але для подорожі в часі слід дотримуватись певних правил:

1. Можна побачитися тільки з тими людьми, єкі вже були в даному кафе.

2. Часу на подорож дається , поки кава залишається теплою!

3. Ні в якому разі не залишати місце перебування!

Головний сенс твору

При цьому від подорожі в минуле, сьогодення анітрохи не зміниться. Не багато вирішуються на таку авантюру. Але все ж є сміливці йдуть на ризик, який полягає у тому, що якщо не встигнути допити каву, то можна залишитися примарою в часі назавжди.

Книга "Доки кава не охолоне" складається з 4-х послідовних історій, яких описуються різні персонажі: закохана пара, чоловік і жінка, сестрички, мати. Але чим швидше вчитуватися в містичну атмосферу японського кафе, тим ближче читачеві ці історії.

У минулому мандрівники вже не можуть нічого змінити, але можуть зрозуміти чому ситуація сталася саме так. А також побути з близькою людиною, адже через деякий час вона може зникнути з життя, і такої можливості більше не бути.

Автор, виходячи з культурних традицій не підносить читачеві приховані смисли. У тексті письменник "б'є в лоб". Всі персонажі описані аж до дрібниць, дуже чітко і виразно.

А головне, основна думка написана без підказок: "Можна не міняти минуле, воно само змінить тебе!"

У кожній із запропонованих історій герої повертаються в минуле і розуміють цей посил, тим самим змінюючи свої вчинки і переконання, роблять висновки. Подорож залишає глибокий слід в їх душі, змінюючи внутрішній світ персонажів. Сюжет книги змушує задуматися над тим, що люди і час не вічні.

"Доки кава не охолоне" - сучасна казка, представлена ​​в дусі міських легенд, забирає читача в світ фантазії, але при цьому дає життєвий урок: "Цінуй те, що у тебе є". Дана книга буде цікава багатьом віковим категоріям, так як в ній описані історії різних стадій життя, в яких беруть участь і молоді так і дорослі люди.


Нові надходження кави


Книга "Доки кава не охолоне" зараз дуже популярна, але у нас є для вас теж дещо цікаве! У нашому інтернет-магазині "Кофейня" надійшли новинки - Кава Lavazza!

Яскравий насичений смак допоможе Вам відпочити від повсякденної ритму життя та нудних сірих буднів, даруючи терпкий аромат і хороші післясмак.

Інтернет магазин "Кофейня" готовий радувати своїх покупців свіжими новинками і неповторними смаками!

Замовити даний вид можна вже зараз на нашому сайті! Поринь у світ мрій та відчуй бадьорість разом з Кава Lavazza!

lavazza, coffee lavazza, кофе лавацца, лавацца кофе, кофе lavazza, лавазза, lavazza oro, lavazza rossa, lavazza crema e aroma, lavazza super crema, lavazza crema e gusto, lavazza tierra, lavazza gold selection, lavazza

Коментарі
Рекомендовані товари