Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, ул. I. Микитенко 11
Київ, ул. I. Микитенко 11
Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення приймаються цілодобово

ICS

ICS Вершки Bebida Blanca Rica 1кг
0
Нема в наявностi
170.00грн.
ICS Вершки Foam Stable 1кг
0
Нема в наявностi
155.00грн.
ICS Вершки RED 1кг
0
Нема в наявностi
180.00грн.
ICS Капучино Irish Cream1 кг
0
Нема в наявностi
210.00грн.
ICS Капучино Амаретто 1 кг
0
Нема в наявностi
200.00грн.
ICS Капучино Ванільний 1 кг
0
Нема в наявностi
200.00грн.
ICS Капучино Лісовий горіх 1 кг
0
Нема в наявностi
200.00грн.
ICS Капучино Тірамісу 1 кг
1
Нема в наявностi
200.00грн.
Білий шоколад ICS Blanco 1кг
0
Нема в наявностi
160.00грн.
Шоколадний напій ICS Azur 1 кг
0
Нема в наявностi
145.00грн.
Шоколадний напій ICS Black 1кг
0
Нема в наявностi
200.00грн.
Шоколадний напій ICS Blue Label 1 кг
0
Нема в наявностi
155.00грн.
Шоколадний напій ICS Purple 1 кг
1
Нема в наявностi
150.00грн.
Кава в капсулах ICS NOIR Grand Cru Nespresso 10 шт
0
Нема в наявностi
95.00грн.
ICS

ICS - європейські інгредієнти для вендингу

Щодня європейці випивають понад 5 мільйонів чашок кави, для приготування якого використовуються інгредієнти торгової марки ICS International BV. Дана продукція також добре відома і українським вендорам. На професійних форумах досить часто зустрічаються обговорення виробників, що випускають додаткові компоненти для кавових автоматів. Так ось сухі вершки ICS і іншу продукцію марки вважають одним з кращих варіантом для вендінгу. Багато підприємців, що займаються кавовим бізнесом, відзначають, що при використанні інгредієнтів ICS, продажу кави, капучіно та інших напоїв починають стрімко збільшуватися.

Дані про виробника ICS International BV

Головний офіс і виробничі потужності компанії знаходяться в Нідерландах (Дордрехт). Місто є великим промислово - торговим центром Голландії і за сумісництвом морським портом. Розвинуте сільське господарство, якість продукції, що випускається і сучасні технології виробництва країни сприяють тому, що товари голландського виробництва широко затребувані в світі.

Компанія ICS виробляє сухі вершки та інші компоненти для вендингу починаючи з 1973 року. Понад сорок років виробник впевнено займає позиції європейського лідера у своїй сфері. Продукція компанії успішно реалізується в країнах Східної і Західної Європи, азіатських країнах, Росії і Україні. Сьогодні торгова марка ICS International BV- це великий високотехнологічний комплекс, який складається з.

  • Виробничих підрозділів.
  • Інноваційного тест центру готової продукції.
  • Науково-дослідних лабораторій.

Загальна площа території комплексу становить 22 000 кв.м. Компанія входить у велику вендинг-корпорацію «Autobar», яка здійснює діяльність у семи європейських країнах і має власний парк кавових автоматів в кількості 255 000 одиниць.

Компанія постійно бере участь в різних заходах і програмах з охорони навколишнього середовища, підтримує стратегію використання тільки натуральної сировини, економії природних ресурсів і утилізації виробничих відходів. ICS перша європейська компанія виробник компонентів для вендингу, яка отримала сертифікат ISO - 1401, що підтверджує високу якість продукції та використання сучасних технологій при виготовленні продукції.

Де купити інгредієнти ICS в Україні?

Інтернет магазин Кофейня є партнером торгової марки, тому у нас ви можете купити капучино і інші товари голландського бренду за доступними цінами. Поспішайте придбати потрібні інгредієнти, адже «гарячий» сезон вендинга вже починається!