Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Київ, ул. I. Микитенко 11
Київ, ул. I. Микитенко 11
Пн-Птн 9:00-19:00
Онлайн замовлення приймаються цілодобово

Norddeutsche KaffeewerkeGmbH

Кава в зернах Totti Caffe Ristretto 1кг
0
Нема в наявностi
315.00грн.
Кава в капсулах Totti Caffe MIX 100шт
1
Нема в наявностi
599.00грн.
Кава у зернах Totti Caffe Espresso 1кг
1
Нема в наявностi
315.00грн.
Кава у зернах Totti Caffe Piu Grande 1кг
1
Нема в наявностi
340.00грн.
Кава у зернах Totti Caffe Supremo 1 кг
2
Нема в наявностi
380.00грн.
Кава у зернах Totti Caffe Tuo Gusto 1кг
1
Нема в наявностi
320.00грн.
Кава у капсулах Totti Caffe Americano 100 шт
2
Нема в наявностi
530.00грн.
Кава у капсулах Totti Caffe Brazil 100 шт
1
Нема в наявностi
450.00грн.
Кава у капсулах Totti Caffe Delicato 100 шт
2
Нема в наявностi
530.00грн.
Кава у капсулах Totti Caffe Di Latte 100 шт
3
Нема в наявностi
530.00грн.
Кава у капсулах Totti Caffe Forza 100 шт
1
Нема в наявностi
530.00грн.
Цукор в стіках Totti Caffe 1 кг
0
Нема в наявностi
40.00грн.
Norddeutsche KaffeewerkeGmbH

Історія преміального стильного бренду TOTTI Caffe надзвичайно цікава і загадкова. Ця чудова італійська кава totti, створена відомим модним дизайнером Роберто Тотті, припала до смаку не тільки італійцям. В Європі навіть існує співтовариство активних і життєрадісних любителів кави під назвою TOTTI - people. Ексклюзивні бленди з добірної арабіки та робусти, неповторний авторський купаж і блискуча феєрія смакових відтінків - це все кава totti. Абсолютно зрозуміло, що великі кавові магнати мріяли б володіти правами на такий розкручений і популярний бренд як TOTTICaffe.

На сьогоднішній день бренд належить концерну Штраус - гіганту кавовій індустрії. Свого часу Strauss Coffee Service швидко зорієнтувався і придбав права на виробництво стильної італійської кави. Шанувальники цієї марки від цього тільки виграли. Фабрики концерну є одними з найбільш високотехнологічних і сучасних в Європі. Передові і технології і висококласне обладнання сприяють створенню бездоганної якісної і смачної кави.

Norddeutsche Kaffeewerke - місце, де народжується ідеальна кава

Виробничі потужності Штраус кави знаходяться в м Упаль, Німеччина. Вдале географічне розташування і продумана до дрібниць логістика дозволяють заводу під назвою Norddeutsche Kaffeewerke отримувати найсвіжішу добірну сировину і швидко відправляти готовий продукт до Європи і країн СНД. Завод NDKW розташованї недалеко від Гамбурга -єдине місце, через яке вся зелена кава, вирощена на кращих світових плантаціях, потрапляє в Європу.

Чому багато кавові гурмани хочуть купити каву totti? Напевно, тому що це смачна, натуральна якісна кава, створений за унікальними технологіями обсмажування. Успіх торгової марки створюють вдосконалена рецептура, ретельний контроль над якістю продукції і професійний досвід обраних німецьких фахівців.

Товарний ряд

Сьогодні професійна лінійка преміального бренду яка вироблятиметься на заводі NDKW складається з таких чудових блендів, як:

"TOTTI Caffe PIU GRANDE" - розкішний баланс зерен Coffee Arabica (80%) і робусти (20%). Оригінальна авторська рецептура Роберто Тотті надає готовій каві стійкий багатий аромат, неповторний смак і тривалий післясмак.

"TOTTI Caffe SUPREMO" - Coffee Arabica (90%) і Робуста (10%). Елітний купаж золотистих кавових зерен, з яких виходить божественний напій з оксамитовим смаком і ледь вловимими п'янкими нотками.

"TOTTI Caffe TUO GUSTO" - Арабіка (80%) і Робуста (20%). Яскравий ексклюзивний купаж в повній мірі розкривається чудовий багатогранний смак справжньої кави. Темне "італійське" обсмажування надає готовому напою вишукану терпкість і благородний аромат.

Також ви можете купити каву totti капсульну, асортимент яких складається з декількох сумішей еспресо. Капсули виробляють в самій Італії на заводі «Espresso Italia»

Тотті це не тільки смачна справжня кава, це індивідуальний стиль молодих, яскравих і успішних. Якщо ви любите життя, її яскраві багатогранні фарби і пригоди - цей кавовий бренд створений саме для вас!